MOBILNE BIURO POGRZEBOWE

Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z zamówieniem mobilnego doradcy i zleceniem kompleksowych usług pogrzebowych.

Co załatwi mobilny doradca?

  • omówi i przygotuje kompletny harmonogram czynności związanych z pogrzebem, uwzględniając dogodny termin, miejsce i rodzaj uroczystości;
  • wypełni wszystkie niezbędne dokumenty związane z organizacją i realizacją usługi pogrzebowej;
  • na życzenie zleci realizację kremacji i przechowanie prochów do czasu ceremonii pogrzebowej;
  • przedstawi katalog oferowanych sarkofagów i pomoże w wyborze odpowiednio dopasowanej trumny oraz urny z drewna, metalu, kamienia czy szkła;
  • pomoże w wybraniu odpowiedniej kompozycji kwiatowej, jak również w skomponowaniu bardzo indywidualnej oprawy kwiatowej na uroczystość;
  • szczegółowo omówi i zleci kompleksowe przygotowanie osoby zmarłej do kremacji lub pochówku;
  • zleci uroczystą oprawę muzyczną zamawiając trębacza czy skrzypka;
  • doradzi pomoże w zakupie nowego rodzinnego grobu zarówno do pochowań tradycyjnych jak i urnowych;

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

Mobilny doradca wspomoże we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem.

Mobilne biuro Pogrzebowe w Twoim domu lub innym wskazanym, dogodnym dla Ciebie punkcie Warszawy i okolic.

Masz pytania? Zadzwoń:
Tel. 504 044 418

Mobilne biuro – wszystko w jednym miejscu!

Mamy pełną świadomość, jak trudnym doświadczeniem jest śmierć bliskiej osoby. Ból po stracie ukochanego człowieka oraz żal nie pozwalają się skupić na załatwianiu spraw związanych z pochówkiem. Dlatego Zakład Pogrzebowy Jakubisiak oferuje skorzystanie z usługi – mobilne biuro Pogrzebowe - w każdym punkcie Warszawy. Nie ma potrzeby wychodzenia z domu, wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie w celu zorganizowania pogrzebu. Wszelkie kwestie i formalności można załatwić i omówić z doradcą. 

Przygotowanie uroczystości pogrzebowej nie będzie dodatkowym obciążeniem. Posiadamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży pogrzebowej, a nasza firma cieszy się bardzo dobrą opinią wśród mieszkańców Warszawy i okolic. Dzięki pomocy mobilnego biura pogrzebowego wszelkie trudności związane z zaplanowaniem i przeprowadzeniem uroczystości pogrzebowej zostaną zminimalizowane, a cały ciężar przejmie na siebie doradca.
Mobilne biuro Pogrzebowe jest dużym ułatwieniem szczególnie dla osób starszych, chorych czy niepełnosprawnych, dla których dotarcie do stacjonarnego biura zakładu pogrzebowego może być wyprawą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas.

REJON

Obsługujemy całą Warszawę a w szczególności dzielnice: Ochota, Mokotów, Bemowo, Białołęka, Bielany, Bródno, Okęcie, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Służew, Śródmieście, Tarchomin, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wólka Węglowa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz miejscowości podwarszawskie: Konstancin-Jeziorna, Stara Miłosna, Piaseczno, Sulejówek, Ząbki i inne.
 
Zakład Pogrzebowy Jakubisiak obsługuje wszystkie cmentarze na terenie warszawy i okolic a w szczególności: Służew, Wilanów, Północny-Wólka Węglowa, Południowy-Antoninów, Włochy, Konstancin-Jeziorna, Rembertów, Bródno, Okęcie, Tarchomin, Ursus, Wawer, Wesoła, Powązki Wojskowe, Stare Powązki, Wolski, Sulejówek i inne.

Darmowe konsultacje

Zmarł ktoś bliski i nie wiesz od czego zacząć i jak załatwić potrzebne formalności, potrzebujesz wsparcia?

Zadzwoń: 504 044 418 Twój osobisty doradca przyjedzie i zajmie się wszystkim.

UMÓW SIĘ

Umów i spotkaj się ze swoim osobistym doradcą pogrzebowym w dogodnym dla Ciebie miejscu. Doradca pomoże w zaplanowaniu i zorganizowaniu pogrzebu, zadba o dopełnienie wszelkich formalności, doradzi najkorzystniejszą opcję finansową.

ZADZWOŃ

Więcej informacji na stronie: jakubisiak.eu